پاورپوینت سیستم های پوسته ای و انواع آن

|42086832|dis|دریافت فایل:|دانلود  جهت رشته معماری مشخصات فایل تعداد صفحات37حجم722/955 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود جهت رشته معماری در قالب 37 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش این سیستم ها به دودسته زیرتقسیم میشوند: 1.سازه های پوسته...
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت سیستم های پوسته ای و انواع آن آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود  جهت رشته معماری


مشخصات فایل
تعداد صفحات37حجم722/955 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته معماری در قالب 37 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


این سیستم ها به دودسته زیرتقسیم میشوند:
1.سازه های پوسته ای: پوسته سازه ای با سطح منحنی نازک می باشد که بار ها را به تکیه گاه فقط به وسیله ی کشش و فشار و برش منتقل می نماید .

2-سازه های ورق تاشده: ورق تا شده سطح صاف تا شده ای است که بار ها را بوسیله ی کشش و فشار و برش و خمشی که فقط در بین بخش های تا شده سطوح اتفاق می افتد به تکیه گاه ها انتقال می دهد . سختی ورق های تا شده از طریق هندسه ی تا شدن آن ها و ارتفاع بخش های تا شده تعیین می گردد . بازدهی موثر سازه های ور ق تا شده به اندازه ی پوسته های دارای انحنا می باشد . ورق های تاشده نسبت به صفحه های مسطح ترجیح دارند. این نوع ورق ها معمولا در گوشه ها دارای تکیه گاه می باشند و مانند تیر های بزرگ در جهت طولی نیرو ها را منتقل می نمایند در نتیجه تنش ها در ورق تا شده مشابه تنش های خمشی در یک تیر می باشد بخش بالایي در سراسر کل طول تحت فشاراست در حالی که بخش پایین تحت کشش می باشد.


فهرست مطالب
بخش اول: سازه های پوسته ای
تعریف
انواع سازههای پوسته ای
اشکال سین کلاسیک
سطوح قابل توسعه
پوسته های آنتی کلاستیک
سطوح با فرم آزاد
گنبد
تنش ها در پوسته های زین اسبی
مصالح
انواع پوسته های استوانه ای
بخش دوم:سازه های ورق تاشده
معرفی
مشخصات
کنترل خمش


"

مطالب دیگر:
📒مالیه عمومی و تعیین خط مشی دولتها📒مالاریا📒ماکارونی📒ماشینهای کشاورزی📒ماشین بردار پشتیبان📒مارکوویتز📒لیزر📒لوردوزيس وكمر صاف📒لوازم گازسوز فضاي نصب و تخلیه محصولات📒لنزهای چشمی📒لزوم احداث مولدهاي مقياس كوچك در استان📒لبنان📒لباسهاي حفاظت شيميايي سطوح حفاظتي EPA📒لايه فيـــــــــــــــــزيکی📒گیاه فی جوآ📒گنبدهای نمکی جنوب ایران📒گلهای نشایی کشت و کار📒گلخانه ها📒گشتاور و اهرمها📒گسترش هاي زبان و ادبیات📒گزيده اي ازسیاست نامه و قابوس نامه📒گزیده‌ای از پیش‌نویس استراتژی📒گزارش کار آزمايشگاه مکانيک خاک📒گزارش فعالیتهای انجمن رادیولوژی ایران📒گزارش عملكرد ايمني بيمار