پاورپوینت شناخت سازه های فضاکار

|42086836|dis|دریافت فایل:|دانلود جهت رشته معماری مشخصات فایل تعداد صفحات42حجم1535/296 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود جهت رشته عمران در قالب 42 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش – امروزه با پیشرفت علوم و تکنولوژی، نیازها و خواسته...
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت شناخت سازه های فضاکار آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود جهت رشته معماری


مشخصات فایل
تعداد صفحات42حجم1535/296 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته عمران در قالب 42 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


– امروزه با پیشرفت علوم و تکنولوژی، نیازها و خواسته های جدیدی در زمینه مهندسی سازه رخ داده است. عامل زمان در ساخت سازه ها اهمیت دو چندان یافته و این امر گرایش به سازه های پیش ساخته را افزایش داده است. همچنین با افزایش جمعیت بشری علاقه به داشتن فضاهای بزرگ بدون حضور ستون های میانی خواهان بسیاری پیدا کرده است. در این راستا از اوایل قرن حاضر تعدادی از متخصصین، مجذوب قابلیت های منحصر بفرد سازه های فضاکار شدند. با انتشار این نتایج روز به روز این عرصه با اقبال بیشتری مواجه گردید به گونه ای که با گذشت چندین دهه هنوز هم مطالعه سازه های فضاکار در کانون متخصصین و دانشجویان عمران قرار دارد.

چند تعریف از سازه های فضا کار:
1- به سازه ای که اصولاً رفتارسه بعدی داشته باشد به طوری که به هیچ ترتیبی نتوان رفتار کلی آنرا با استفاده از یک یا چند مجموعه مستقل دو بعدی تقریب زد ، سازه فضا کار نامیده می شود.با این تعریف طیف وسیعی از سازه ها یعنی حتی برخی از قوس ها و گنبد های آجری گذشته نیز جزء سازه های فضا کار محسوب می شوند. اما دراینجا منظور سازه های سه بعدی خاص هستند که معمولاً دارای اعضاء مستقیم با اتصالات صلب یا مفصلی می باشند.

2 – سازه فضاکار سیستم های اسکلت فلزی بوده که از بافت تعداد زیادی المان یا مدول با شکلهای استاندارد به یکدیکر تشکیل می شوند و نهایتاً یک سیستم سبک و با صلبیت زیاد را ایجاد می کنند.

3 – سازه فضا کار سیستم خر پای سه بعدی است که دهانه های آن در دو جهت گسترش یافته اند و اعضای آن فقط در کشش و یا فشار می باشند . در حالی که اصطلاح قاب به درستی بدرستی به سازه هایی با اتصالا ت صلب اشاره می کند ، سازه فضا کار به طور مشترک برای سازه هایی با اتصالات مفصلی و صلب به کار می رود .

فهرست مطالب
مقدمه
چند تعریف از سازه های فضا کار
انواع سازه های فضا کار(شبکه های تخت،چلیک ها،گنبدها)
اجزاء سیستم های فضایی( گوی،مخروطی،لوله ،پیچ،اسلیو،تکیه گاه )
ویژگی ها و مزایا
نمونه های مشابه داخل و خارج از کشور(نمایشگاه اکسپو درکنزوتانکه- مرکز انجمن جاکوب جاویتس-مووزه لوور)
سازه کش بستی
تحلیل و نتیجه گیری


"

مطالب دیگر:
🔍تحقیق بررسی داروهای بیمارستانی (بیهوشی)🔍تحقیق بررسی درس مدل سازی🔍تحقیق بررسی دندانپزشكی ترمیمی🔍تحقیق بررسی روابط اجتماعی معلمان و دانش‎آموزان در عصر ارتباطات🔍تحقیق بررسی روشهای مكانیكی جلوگیری از بارداری🔍تحقیق بررسی ریخته گری فولاد،ذوب فلزات🔍تحقیق بررسی ساختار دولت رضا شاه🔍تحقیق بررسی سازمان ملل و نقش آن در مسائل مختلف🔍تحقیق بررسی سرطان خون (لوسمی)🔍تحقیق بررسی سلولهای بنیادی🔍تحقیق بررسی شبكه توزیع و انتقال برق تا مصرف🔍تحقیق بررسی طراحی وب سایت و كاربرد آن (ASP)🔍تحقیق بررسی عایق های الكتریكی🔍تحقیق بررسی كاربرد الكترونیك قدرت، مدارهای برشگر چرخان🔍تحقیق بررسی كاربرد انرژی برق🔍تحقیق بررسی كاربرد ترانسفورماتورها در انتقال انرژی برق🔍تحقیق بررسی كاربرد سوئیچ در شبكه و اینترنت🔍تحقیق بررسی كاربرد میكروسكوپ TEM🔍تحقیق بررسی محاسبه مبتنی بر DNA🔍تحقیق بررسی مخابرات و پشتیبانی خطوط تلفن همراه GPRS🔍تحقیق بررسی مدلهای محاسباتی عصبی از تأثیر جانبی ناحیه آسیب دیده مغز روی نواحی دیگر🔍تحقیق بررسی مراحل تعمیر مربوط به شبكه برق رسانی یك منطقه نفتی🔍تحقیق بررسی مراقبتهای بهداشتی🔍تحقیق بررسی میتوكندری (ساختار سلولی)🔍تحقیق بررسی میكروسكوپهای الكترونی و كاربرد آنها در علم پزشكی